Poniedziałek, Styczeń 16, 2017

Repertuar Apollo

Kinoteatr Apollo serdecznie Państwa zaprasza:


M - mała sala

D - duża sala





* Serdecznie Państwa zapraszamy na projekcję filmów w formacie 3D !





Ceny biletów:


Normalny: 18 złotych

Ulgowy: 15 złotych




Koszt okularów do oglądania filmów w formacie 3D wynosi 5 złotych!

 

 

Czwartek, 12.01.2017

Mała sala

11:00

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

97 min

Duża sala

11:05

Józef i Maryja

82 min

Mała sala

16:00

Tancerka

112 min

Duża sala

16:05

Paterson

118 min

Mała sala

17:55

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

97 min

Duża sala

18:05

Józef i Maryja

82 min

Mała sala

19:35

Tancerka

112 min

Duża sala

19:30

Paterson

118 min

Piątek, 13.01.2017

Mała sala

11:00

Paterson

118 min

Duża sala

11:05

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

97 min

Mała sala

13:00

Józef i Maryja

82 min

Duża sala

12:50

Powidoki

100 min

Mała sala

14:25

Konwój

92 min

Mała sala

16:00

Paterson

118 min

Mała sala

18:00

Ja,Olga Hepnarova

105 min

Mała sala

19:45

Konwój

 

Sobota, 14.01.2017

Mała sala

14:00

Józef i Maryja

82 min

Duża sala

14:05

Konwój

92 min

Mała sala

15:25

Tancerka

112 min

Duża sala

15:40

Powidoki

100 min

Mała sala

17:20

Paterson

118 min

Duża sala

17:25

Konwój

92 min

Mała sala

19:20

Ja,Olga Hepnarova

105 min

Duża sala

19:10

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

97 min

Niedziela, 15.01.2017

Mała sala

14:00

Tancerka

112 min

Duża sala

14:30

Powidoki

100 min

Mała sala

16:00

Józef i Maryja

82 min

Duża sala

16:10

Konwój

92 min

Mała sala

17:30

Ja,Olga Hepnarova

105 min

Duża sala

17:45

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

97 min

Mała sala

19:15

Paterson

118 min

Duża sala

19:25

Konwój


92 min

Poniedziałek, 16.01.2017

Mała sala

11:00

Konwój

92 min

Duża sala

scena

teatr dla dzieci

Mała sala

16:00

Tancerka

112 min

Duża sala

16:05

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

97 min

Mała sala

17:55

Ja,Olga Hepnarova

105 min

Duża sala

17:45

Konwój

92 min

Mała sala

19:40

Paterson

118 min

Duża sala

19:20

Powidoki

100 min

Wtorek, 17.01.2017

Mała sala

11:00

Ja,Olga Hepnarova

97 min

Duża sala

scena

teatr dla dzieci

Mała sala

16:00

Paterson

118 min

Duża sala

16:05

Powidoki

100 min

Mała sala

18:00

Ja,Olga Hepnarova

97 min

Duża sala

17:45

Konwój

92 min

Mała sala

19:40

Tancerka

112 min

Duża sala

19:20

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

118 min

Środa, 18.01.2017

Mała sala

11:00

Konwój

92 min

Duża sala

scena

teatr dla dzieci

Mała sala

16:00

Tancerka

112 min

Duża sala

16:05

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

97 min

Mała sala

17:55

Ja,Olga Hepnarova

97 min

Duża sala

17:45

Konwój

92 min

Mała sala

19:40

Paterson

118 min

Duża sala

19:20

Powidoki

82 min

Czwartek, 19.01.2017

Mała sala

11:00

Ja,Olga Hepnarova

105 min

Duża sala

scena

teatr dla dzieci

Mała sala

16:00

Paterson

118 min

Duża sala

16:05

Powidoki

100 min

Mała sala

18:00

Ja,Olga Hepnarova

97 min

Duża sala

17:45

Konwój

92 min

Mała sala

19:40

Tancerka

112 min

Duża sala

19:20

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

118 min

 

Już wkrótce !

Zapraszamy na film

"Zerwany Kłos"!

 

 

Nasz Adres

  • APOLLO Sp.z o.o.
  • ul. Ratajczaka 18,
  • Poznań
  • Tel/Fax: 61 852 34 02
  • Kierownik kina: Dr. Stefan Scieszka
  • Tel: 61 851 76 34
  • Kasa czynna od Pn-Pt 10:00 - 20:00, Sob-Niedz 13:30 - 20:00
  • Mail: biuro@kinoapollo.pl

PŁATNOŚĆ W KASIE KINA TYLKO GOTÓWKĄ!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASI PRZYJACIELE:





Rezerwacja biletów

 


 

 

 

 

 

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ANIMACJI w Apollo

Międzynarodowy Dzień Animacji jest okazją do prezentacji dokonań animacji w danym kraju oraz wymiany z innymi grupami narodowymi. Program tegorocznych obchodów, przygotowany przez ASIFA Poland we współpracy ze studiami filmowymi, szkołami wyższymi i instytucjami kultury zainteresowanymi krzewieniem sztuki animacji, jest niezwykle bogaty. Będzie można zobaczyć najciekawsze nowe produkcje z Polski, a także z Chorwacji, Francji, Niemiec, Indii, Portugalii, Rosji, Bułgarii i USA. Łącznie zaprezentowanych zostanie ponad 100 krótkometrażowych artystycznych filmów animowanych, w tym także dla najmłodszych widzów. Tak bogatego programu nie da się zamknąć w jednym dniu, dlatego rozłożyliśmy pokaz na dwa dni: 27 i 28 października.

Czytaj dalej...

Nie oglądaj się - trailer

{youtube:http://pl.youtube.com/watch?v=3tKXBMft9Mo 500 300}